SAADETISTE KÄSITLEMINE

Sinu Logistikapartner maailmas

Pakume rahvusvahelist kullerteenust, mis põhineb ülemaailmsel lennuvõrgul ja pakub kiireid veolahendusi. Valida on erineva kiiruse ja hinnatasemega teenuste vahel. Kuulume logistikavõrgustikku, kus meie partnerite esinduste võrk katab nii Skandinaavia kui ka Baltikumi linnad.

24express on tuntud ekspresslogistika poolest. Meie garanteeritud kättetoimetamisajaga teenused võimaldavad Teie saadetistel jõuda Taani, Soome, Lätti, Leetu, Norra ja Rootsi samal päeval, üleöö, või järgmisel päeval. Meie eesmärk on alati täpne kohaletoimetamine ka keeruliste logistiliste vajaduste korral. Meie kliendile kohandatud teenused on loodud meie klientide eriliste vajaduste jaoks.

Kiireim rahvusvaheline kullerteenus Eestis!

  • Pakkide toimetamine üle Eesti samal päeval.
  • Pakkide toimetamine üle Soome samal päeval.
  • Pakkide toimetamine Euroopa suurlinnadesse ühe päevaga.
  • Pakkide toimetamine Üle Euroopa kahe päevaga.
  • Pakkide toimetamine Maailma suurlinnadesse kahe päevaga.
Pakume merevedu enamikel suurtel turgudel. Meie teenustepagasis on nii osa- kui ka täiskonteineriveod. Teeme koostööd usaldusväärsete transpordifirmadega.
Usaldusväärne regulaarteenus,mis pakub laialdasi lahendusi suuremate kaupade ülemaailmseks transpordiks hea hinna ja kiiruse suhtega, Teie saadetis jõuab suurematesse lennujaamadesse üle maailma loetud päevade jooksul.
Regulaarteenus, mis on mõeldud kaubaaluste, osa- või täiskoormate transpordiks üle Euroopa. Sobib saadetiste transpordiks, millel puudub aja-kriitiline faktor, kuid omab kvaliteetset transpordi vajadust.

KÜSI HINNAPAKKUMIST

Oleme valmis teid abistama 24/7.

Küsi hinnapakkumist

  • Riik, linn, maja/korteri number. ⚠ Kindlasti märkida postikood!
  • Riik, linn, maja/korteri number. ⚠ Kindlasti märkida postikood!